• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з розробки проекту землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Зміївської територіальної громади, кадастровий номер 6321781000:01:000:0867, з «землі запасу» (код КВЦПЗ-16.00) на цільове призначення «для сінокосіння і випасання худоби» (код КВЦПЗ-01,08), що розташована на території Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області

Завершена

15 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 86d0a08c0221479a87bb2d2dc06329eb
Внутрішній номер закупівлі: 29515390
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-013751-a   
Замовник: Зміївська міська рада
Контактна особа: Ірина Маковецька +380574734523 makio@ukr.net http://www.zmiivmisto.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 18:41 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 18:41 - 19.06.2026 00:00
Аукціон: 19.06.2026 15:42 - 19.06.2026 16:05
Період кваліфікації: 19.06.2026 16:05 - 23.06.2026 17:53
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 000.00 Послуги з розробки проекту землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Зміївської територіальної громади, кадастровий номер 6321781000:01:000:0867, з «землі запасу» (код КВЦПЗ-16.00) на цільове призначення «для сінокосіння і випасання худоби» (код КВЦПЗ-01,08), що розташована на території Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області