-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Штемпельна продукція на основі CPV за ДК 021:2015 – 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-012398-a
Завершена
12 340.00
UAH з ПДВ
Номер:
06e76006726540b697ae5b6aba4b3e24
Внутрішній номер закупівлі:
29514044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-012398-a
Замовник:
Кам'янська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
24604168
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, майдан Петра Калнишевського, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Каракай +380569554020 karakay.o@kam.gov.ua http://kam.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 340.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 16:29 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 16:29 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 15:29
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 26.06.2026 10:52
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 340.00 Штемпельна продукція на основі CPV за ДК 021:2015 – 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне