-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-010273-a
Торги не відбулися
760 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
59ef996ec5204be9b520db82be91cb01
Внутрішній номер закупівлі:
29511916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-010273-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
760 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 15:29 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 15:29 - 19.06.2026 01:00
Аукціон:
з 22.06.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴760 000.00 Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі