• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45230000-8 (Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів, залізничих доріг; вирівнювання поверхонь. (45231300-8 Роботи з прокладання водопроводів та каналізаційних трубопроводів) відповідно ДСТУ БД 1.1.-1:2013.

Торги не відбулися

28 528 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 14 264.00 UAH
Номер: 7c6c2df45c3749faaecd05bba8accdd4
Внутрішній номер закупівлі: 2951133
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-09-002530-b   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Контактна особа: Новицький Віталій +380937424336 1986tref@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 28 528 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 264.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 140 000.00 UAH
Період уточнення: 09.08.2018 17:25 - 16.09.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 09.08.2018 17:25 - 26.09.2018 17:00
Аукціон: 27.09.2018 13:08 - 27.09.2018 13:36
Період кваліфікації: 27.09.2018 13:36 - 24.01.2019 16:44

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45230000-8 (Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів, залізничих доріг; вирівнювання поверхонь. (45231300-8 Роботи з прокладання водопроводів та каналізаційних трубопроводів) відповідно ДСТУ БД 1.1.-1:2013.Реконструкція дюкеру в мкр. Соляні через річку Інгул, 2 нитки Ду = 500 мм, м. Миколаїв.
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 704 метри
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, Погранична, 161 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІК ТЕХНОЛОГІЇ"

Оскарження: 27.09.2018 13:36 - 15.10.2018 00:00
Початкова пропозиція 22 428 217.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 428 217.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2018 14:51
Документи 37
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДМИР"

Оскарження: 24.01.2019 16:40 - 04.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 28 524 317.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.01.2019 16:42
Документи 88
Скарги 1
ТОВ "KSK-УКРАЇНА"

Оскарження: 24.01.2019 16:42 - 04.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 28 526 710.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 512 446.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.01.2019 16:44
Документи 50
Скарги 0