-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Послуги із санітарного очищення (вивезення сміття з місць загального користування (кладовищ) за адресами: Київська обл., Обухівський р-н., м. Українка, с. Трипілля, с. Халеп’я, с. Жуківці)
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-009436-a
Завершена
199 975.27
UAH з ПДВ
Номер:
feada5ae18014822980876f517024f99
Внутрішній номер закупівлі:
29511078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-009436-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884653
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Обухівський р-н місто Українка, ПЛОЩА ШЕВЧЕНКА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Шевченко +380998540240 ukrmiskrada@meta.ua https://ukrainska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
199 975.27 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із санітарного очищення (вивезення сміття з місць загального користування (кладовищ) за адресами: Київська обл., Обухівський р-н., м. Українка, с. Трипілля, с. Халеп’я, с. Жуківці)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГА-БУДТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44038515
-
Адреса:
08702, Україна, Київська область, місто Обухів, вул.Миру будинок 16-А
Ціна пропозиції
199 975.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2026 15:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
25d7b7b3a1dd4b0d9ad94d8fa5be1b33
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-11-009436-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГА-БУДТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44038515
-
Адреса:
08702, Україна, Київська область, місто Обухів, вул.Миру будинок 16-А
Номер договору:
ОШ-78
Сума договору:
199 975.27 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 646.06 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.06.2026 09:00
Статус:
Підписаний