• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону

Перев’язувальні матеріали

Шановні Учасники! 1. В зв'язку із недосконалістю викладання назв та опису медико-технічних вимог товарів у Prozorro market, що необхідні Замовнику закупівлі просимо Вас звернути детальну увагу на Специфікацію викладену в Додатку №1 до Проекту Договору. 2. Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран. 3. На етапі укладання договору Переможець відбору на підвтердження походження товару та з урахуванням вимог п. 57 та п.п. 3 п. 64 Постанови КМУ № 822, має надати Замовнику докумети визначені в п.4.8. розділу та 4.8.1. розділу 4 Проекту договору. 4. Відповідно до положень Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 зі змінами та доповненнями затвердженими Постановою КМУ від 19.01.2026 р. № 46 Постачальник на етапі укладання Договору має надати Замовнику інформацію про кінцевого бенефіціарного власника, шляхом надання Виписки / Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також складеної в довільній формі інформаційної довідки за підписом уповноваженої особи.

Торги відмінено

1 290 090.00 UAH з ПДВ
Номер: fcc16ad683bf4812abd5b43f3d485ec6
Внутрішній номер закупівлі: 29510935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-009298-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
Контактна особа: Вольська Ольга Вікторівна 380976659227,380445304082 kdctender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 290 090.00 UAH з ПДВ
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 14:56 - 16.06.2026 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 540 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 4600 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, тип 17
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 15800 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, (тип 17)
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 11340 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Пластир: пов'язка фіксуюча, стерильний, нетканна основа, поліестер, з абсорбуючою подушкою, гіпоалергенний, розмір 10×8,5 см
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 300 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Медична марля: матеріал: бавовна, нестерильно, розмір: 0,9 х 5, тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:2009: 17 кгс
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 2900 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Пластир стерильний 7,0-7,9см x 1,9см смужка
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 2100 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Пластир нестерильний 500,0см x 1,0-1,25см котушка/рулон
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 1700 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті
Вата медична нестерильна 100 г.
Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали
Кількість 7200 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, вулиця Миколи Закревьского, будинок 81/1 На карті

Інформація про скасування

Номер: f501dac8164146ad8efe7431f89fa9b6
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до рішення уповноваженої особи від 11.06.2026 р. № 1106-26 оголошено проведення закупівлі шляхом використання електронного каталогу з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (надалі - Особливості), Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) та Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 зі змінами та доповненнями затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2026 р. №33 (надалі - Порядок №822) за предметом закупівлі відповідно ДК 021:2015 (CPV): 33141110-4 – Перев’язувальні матеріали, унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-06-11-009298-а (надалі - Закупівля). Відповідно пункту 50 Особливостей та пункту 65 Порядку №822 Замовник відміняє закупівлю у разі: 1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг; 2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; 3) скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг; 4) коли здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили/ Суть справи: Під час оприлюднення в електронній системі закупівель Prozorro Закупівлі №UA-2026-06-11-009298-а Уповноваженою особою було допущено помилку технічного характеру, а саме: Замовник не вірно обрахував та зазначив необхідну кількість товару «Пластир бактерицидний, тип Класичний (на бавовняній основі) 1,9 × 7,2 см (1 уп. - 100 шт.)», що має суттєвий вплив на формування очікуваної вартості товару Замовником та цінової пропозиції Учасників. Законом України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативно-правовими актами, чинними у сфері публічних закупівель не визначено механізм виправлення технічних (механічних) помилок, допущених замовником при заповнені форм документів публічних закупівель, але і не заборонено. Листом Державної казначейської служби України від 11.12.2019 р. № 24-10-08/21940 «Щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства у сфері закупівель» передбачено: «Тому у разі виявлення невідповідності в документах, які замовник самостійно оприлюднив в електронній системі закупівель та в яких допущені помилки технічного характеру, які неможливо виправити на стадії реєстрації бюджетних зобов’язань, з метою усунення обставин, визначених частиною другою статті 7 Закону, на думку Казначейства, беручи до уваги положення наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 N557 “Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)” (зі змінами), замовники (тендерні комітети, уповноважені особи замовників тощо) мають право зафіксувати такі порушення документом (протоколом, листом, тощо) та можуть надати його разом з іншими документами до відповідного органу Казначейства.» Враховуючи вищевикладене, керуючись Листом Державної казначейської служби України від 11.12.2019 р. № 24-10-08/21940, Законом України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативно-правовими актами, чинними у сфері публічних закупівель – існує необхідність скасування закупівлі через не можливість усунення технічної помилки. На виконання вимог пункту 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. ВИРІШИЛА: 1. Визнати помилку, допущену Уповноваженою особою комунального некомерційного підприємством “Консультативно-діагностичний центр” Деснянського району м. Києва технічною помилкою (опискою) під час здійснення закупівлі за №UA-2026-06-11-009298-а щодо Закупівлі - Код згідно ДК 021:2015 (CPV): 33141110-4 – Перев’язувальні матеріали - помилкою технічного характеру, яку неможливо виправити. 2. Скасувати запит ціни пропозиції за предметом закупівлі ДК 021:2015 (CPV): 33141110-4 – Перев’язувальні матеріали, унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: №UA-2026-06-11-009298-а, у зв’язку із неможливістю виправлення технічної помилки. 3. Забезпечити оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про підстави прийняття рішення про відміну відкритих торгів згідно з пунктом 50 Особливостей.
Дата опублікування: 15.06.2026 12:23
Дата виконання: 15.06.2026 12:23
Статус:
Виконано