-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Азотні добрива)
Тендер Prozorro UA-2019-01-11-001024-b
Торги не відбулися
925 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 150.00 UAH
мін. крок: 0% або 150.00 UAH
Номер:
9454d5b38d824c60b05373e7f154b0e9
Внутрішній номер закупівлі:
2951091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-11-001024-b
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська обл., с. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лавриненко Юрій +380552361196 izztender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
925 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.01.2019 16:55 - 25.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2019 16:55 - 04.02.2019 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴910 000.00 Лот №1: Аміачна селітра
- Лот №2 ₴15 000.00 Лот №2: Карбамід (сечовина)