• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Антибур'ян 100 мл (ДК 021:2015:24450000-3-Агрохімічна продукція)

Завершена

1 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 225dd293c5ca497c8ebe70a10e0c70e0
Внутрішній номер закупівлі: 29509969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-008341-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Марина Бондарчук +380675427813 kkp.rmr.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антибур'ян 100 мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 10 штука
Період постачання до 10.06.2026
Місце постачання 42000, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Залізнична 125 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Ціна пропозиції 1 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2026 14:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dd09d530564d41ebb9bd63b9441117ce
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-11-008341-a-a1
Постачальник: КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Номер договору: 154
Сума договору: 1 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Антибур'ян 100 мл: 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 10.06.2026 14:23
Статус:
Підписаний