-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту комутаційних апаратів Смолінської шахти ДП «СхідГЗК»
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-007475-a
Завершена
698 112.00
UAH з ПДВ
Номер:
dafc6360a32840a3ae31837017a226a8
Внутрішній номер закупівлі:
29509116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-007475-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурлаєва Наталія Анатоліївна +380503847607 N.Burlaeva@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
698 112.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях75 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту комутаційних апаратів Смолінської шахти ДП "СхідГЗК"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35384231
-
Контактна особа:
Пономаренко Олександр Володимирович 0542600400
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, пров. Малиновського, буд. 12, оф.315
Ціна пропозиції
698 112.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2026 14:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
aeccf139b14a43e3acfa3445f5b73393
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-11-007475-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35384231
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, пров. Малиновського, буд. 12, оф.315
Номер договору:
333/03/136-зв
Сума договору:
698 112.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
581 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
11.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний