-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху та інклюзивної санітарної кімнати з облаштуванням доступності для маломобільних груп населення в будівлі амбулаторії ЗПСМ сел. Коротич (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-007100-a
Завершена
7 645 142.40
UAH з ПДВ
Номер:
b9cfe1b728e74571b21763a4b303a246
Внутрішній номер закупівлі:
29508724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-007100-a
Замовник:
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396727
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище міського типу Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Червякова Катерина 0577427478 rada43750767@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 645 142.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 13:34 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 13:34 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
з 26.06.2026 14:57
Період кваліфікації:
26.06.2026 00:00 - 27.06.2026 11:32
Період завантаження договору:
03.07.2026 00:00 - 13.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 645 142.40 Капітальний ремонт даху та інклюзивної санітарної кімнати з облаштуванням доступності для маломобільних груп населення в будівлі амбулаторії ЗПСМ сел. Коротич (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)