-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Додаткові роботи на об'єкті: «Капітальний ремонт частини спеціалізованих рентгенотерапевтичних приміщень в відділенні променевої терапії №1 (літера Е-1) в КНП ЛОР «ЛОРЛДЦ» за адресою: м. Львів, вул. Я. Гашека, 2А» (Коригування №1)
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-006594-a
Завершена
3 262 984.80
UAH з ПДВ
Номер:
9612c3ba3b35403b80805d3c8aa7741b
Внутрішній номер закупівлі:
29508239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-006594-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мих +380322957079 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 262 984.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 13:07 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 13:07 - 26.06.2026 01:00
Аукціон:
з 29.06.2026 12:17
Період кваліфікації:
26.06.2026 01:00 - 02.07.2026 16:47
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 262 984.80 Додаткові роботи на об'єкті: «Капітальний ремонт частини спеціалізованих рентгенотерапевтичних приміщень в відділенні променевої терапії №1 (літера Е-1) в КНП ЛОР «ЛОРЛДЦ» за адресою: м. Львів, вул. Я. Гашека, 2А» (Коригування №1)