-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії (універсальна послуга))
Тендер Prozorro UA-2019-01-18-002493-c
Торги не відбулися
586 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 930.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 930.00 UAH
Номер:
3a0078ed096747ffa2d70f6ac48a1c73
Внутрішній номер закупівлі:
2950723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-18-002493-c
Замовник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Катюкова +380967209875 sovet@pisem.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
586 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 930.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2019 14:52 - 23.01.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2019 14:52 - 02.02.2019 16:00
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (постачання електричної енергії (універсальна послуга))
Кількість
212936 квар-час
Період постачання
18.01.2019 - 31.12.2019