-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі харчоблоку Літ.-"Д" Київського геріатричного пансіонату за адресою: м. Київ, вул. Українського відродження, 11 за ДК 021:2015 - 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-005443-a
Торги відмінено
1 601 579.17
UAH без ПДВ
Номер:
51917dc0f7c04296b19adaf21d5a9d6e
Внутрішній номер закупівлі:
29507088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-005443-a
Замовник:
Київський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
21462905
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, вулиця Українського відродження, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чешко Ольга Федорівна 380442283135 olgachesko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 601 579.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 12:19 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 12:19 - 29.06.2026 09:00
Аукціон:
з 30.06.2026 13:03
Період кваліфікації:
29.06.2026 09:00 - 01.07.2026 16:12
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
57d447c0f9bf48a0bd8e6c84a4bcc65a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При розрахунку інвесторської кошторисної документації було враховано середньомісячну заробітну плату в будівельній галузі відповідно до розпорядження рішення Київської міської ради від грудня 2025 року № 326/10793 «Про граничний розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, які споруджуються із залученням коштів бюджету міста Києва, коштів комунальних підприємств, установ та організацій яка втратила чинність на момент подачі оголошення на закупівлю.
Період оскарження:
10.07.2026 14:59 - 21.07.2026 00:00
Дата опублікування:
10.07.2026 14:59
Дата виконання:
21.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 601 579.17 Капітальний ремонт покрівлі харчоблоку Літ.-"Д" Київського геріатричного пансіонату за адресою: м. Київ, вул. Українського відродження, 11 за ДК 021:2015 - 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи