-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прес ручний гідравлічний, ключі, набір свердел
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-004637-a
Торги не відбулися
493 516.50
UAH з ПДВ
Номер:
7714b8380be64a8ca23fbcac2bbfedde
Внутрішній номер закупівлі:
29506283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-004637-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
493 516.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 11:40 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 11:40 - 19.06.2026 10:00
Аукціон:
з 22.06.2026 13:02
Період кваліфікації:
19.06.2026 10:00 - 25.06.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴493 516.50 Прес ручний гідравлічний, ключі, набір свердел