-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне, брикет вугільний
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-003892-a
Місце поставки: для замовника розташованого за адресою 81220, Львівська обл., Львівський район, місто Бібрка, ВУЛИЦЯ УЛЯНИ КРАВЧЕНКО, будинок 2 та за адресами закладів визначених замовником.
Завершена
1 902 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
c82643d7512d484bbf58715992a759fd
Внутрішній номер закупівлі:
29505534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-003892-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Бібрка, вулиця Кравченко Уляни, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдана Радчук 380964334829 bibrka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 902 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 11:16 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 11:16 - 19.06.2026 18:00
Аукціон:
з 22.06.2026 12:54
Період кваліфікації:
19.06.2026 18:00 - 26.06.2026 11:55
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 902 400.00 Вугілля кам’яне, брикет вугільний