-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуга з проведення комплексного будівельно-технічного, оціночно-будівельного, економічного, електротехнічного, товарознавчого, транспортно-товарознавчого дослідження, оцінки для визначення збитків у вартісному виразі, витрат, необхідних для відновлення майна, що зазнало руйнівного впливу внаслідок збройної агресії, а також упущеної вигоди ПрАТ «Укргідроенерго», для подання позовів до судових інстанцій, зокрема міжнародних)
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-003643-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 31 день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 31 день назад
16 100 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
67ea90d3a27f4655996429144e4dae1d
Внутрішній номер закупівлі:
29505286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-003643-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 11:11 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 11:11 - 26.06.2026 09:00
Аукціон:
29.06.2026 15:16 - 29.06.2026 15:51
Період кваліфікації:
29.06.2026 15:51 - 31.07.2026 16:23
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 100 000.00 ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуга з проведення комплексного будівельно-технічного, оціночно-будівельного, економічного, електротехнічного, товарознавчого, транспортно-товарознавчого дослідження, оцінки для визначення збитків у вартісному виразі, витрат, необхідних для відновлення майна, що зазнало руйнівного впливу внаслідок збройної агресії, а також упущеної вигоди ПрАТ «Укргідроенерго», для подання позовів до судових інстанцій, зокрема міжнародних)