-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-18-000040-a
Потреба на 2019 рік
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
8e4d213d053648d7acc8373168638c73
Внутрішній номер закупівлі:
2950476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-18-000040-a
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козелецька Віта Петрівна +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
18.12.2018 08:46 - 23.12.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2018 08:46 - 02.01.2019 18:00
Аукціон:
03.01.2019 14:53 - 03.01.2019 15:20
Період кваліфікації:
03.01.2019 15:20 - 22.01.2019 09:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
40000 метри кубічні
Період постачання
до 30.04.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 03.01.2019 15:20 - 19.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 03.01.2019 15:20 - 19.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
402 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
402 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.01.2019 13:58
Документи
35
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРГАЗТОРГ"
Оскарження: 08.01.2019 13:58 - 19.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40425955
-
Контактна особа:
Бєлоусов Дмитро Миколайович 380634179607, 380634179607 ukrgaztorg16@mail.ru
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, Харків, провулок Вишневий, будинок 3
Оскарження: 08.01.2019 13:58 - 19.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.01.2019 14:47
Документи
11
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
Оскарження: 22.01.2019 09:23 - 02.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Петренко Світлана Василівна 380684456471, 380684456471 Svitlana.Petrenko@kvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
04108, Україна, Київська область, Київ, Проспект Свободи 2Г літера А
Оскарження: 22.01.2019 09:23 - 02.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
555 944.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
555 944.00 UAH з ПДВ
Документи
63
Скарги
0