-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пластини твердосплавні, свердла
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-001633-a
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
818 728.80
UAH з ПДВ
Номер:
55aeb14cc68b463d8b184e7224107adc
Внутрішній номер закупівлі:
29503272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-001633-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ніколенко Ольга Михайлівна 380442385806 O.Nikolenko@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
818 728.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 09:59 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 09:59 - 26.06.2026 15:00
Аукціон:
29.06.2026 12:54 - 29.06.2026 13:23
Період кваліфікації:
29.06.2026 13:23 - 02.07.2026 13:44
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴818 728.80 Пластини твердосплавні, свердла