• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26Т-292_38430000-8 Детектори та аналізатори (Детектор газу в асортименті)

Завершена

1 158 637.20 UAH з ПДВ
Номер: 50fa154bf4bf47efa23d6219cb8503d1
Внутрішній номер закупівлі: 29503260
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-001613-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Ярослав Пивовар +380509455779 yaroslav.pyvovar@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 158 637.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 09:58 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 09:58 - 19.06.2026 15:00
Аукціон: з 22.06.2026 12:38
Період кваліфікації: 19.06.2026 15:00 - 16.07.2026 09:34
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 158 637.20 38430000-8 Детектори та аналізатори (Детектор газу в асортименті)