• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебенево-піщана суміш

Торги не відбулися

1 999 304.90 UAH з ПДВ
Номер: 430d98b3573e46819bee2d3a9b862d44
Внутрішній номер закупівлі: 29503198
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-001558-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Мазур Тетяна Володимирівна 380681678695 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 999 304.90 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 09:55 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 09:55 - 19.06.2026 11:00
Аукціон: з 22.06.2026 13:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 999 304.90 Щебенево-піщана суміш