• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері металопластикові, вікно металопластикове

Місце поставки Товару проводиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село Трихати, вулиця Центральна, 60. Кількість товару 2 шт. Товар не повинен мати походження з території Російської Федерації\Республіки Білорусь\ Ісламської Республіки Іран.

Завершена

25 200.00 UAH з ПДВ
Номер: edff1916cc214266833cbe07700836c5
Внутрішній номер закупівлі: 29502166
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-000521-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ступа Ольга Сергіївна 380669382742 osvita.olshanske@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 09:01 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 09:01 - 19.06.2026 00:00
Аукціон: з 19.06.2026 14:03
Період кваліфікації: 19.06.2026 00:00 - 19.06.2026 10:46
Період завантаження договору: 25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 200.00 Двері металопластикові, вікно металопластикове