-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Зміївської територіальної громади для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ- 03.07), що розташована по вул. Харківській, б/н, с. Таранівка Зміївської територіальної громади з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-013801-a
Завершена
14 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
287d5848a0f942fa8d26258f63bc638c
Внутрішній номер закупівлі:
29501101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-013801-a
Замовник:
Зміївська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058674
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, Чугуївський район, м. Зміїв, вул. АДМІНІСТРАТИВНА, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Маковецька +380574734523 makio@ukr.net http://www.zmiivmisto.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
14 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Зміївської територіальної громади для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ- 03.07), що розташована по вул. Харківській, б/н, с. Таранівка Зміївської територіальної громади з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 07.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЗЮЗІНА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2844203066
-
Адреса:
62483, Україна, Харківська область, Харківський р-н селище Докучаєвське УЧБОВЕ МІСТЕЧКО будинок 35 квартира 46
Ціна пропозиції
14 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2026 18:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
562df80db23f44548bc8259f6e510ae0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-10-013801-a-a1
Постачальник:
ЗЮЗІНА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2844203066
-
Адреса:
62483, Україна, Харківська область, Харківський р-н селище Докучаєвське УЧБОВЕ МІСТЕЧКО будинок 35 квартира 46
Номер договору:
57
Сума договору:
14 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
08.06.2026 10:55
Статус:
Підписаний