-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-012887-a
Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Закупівля здійснюється на виконання пп. 1.1. Програми "Обороноздатність" на 2026 рік, затвердженої рішенням міської ради від 19.12.2025 року № 8/54/26
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
238 761.00
UAH з ПДВ
Номер:
a83c2a8ed2b24020bd41161267cd1a8e
Внутрішній номер закупівлі:
29500226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-012887-a
Замовник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Процик Ірина 380674473114 irynatmp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
238 761.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 16:58 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 16:58 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
01.09.2026 12:00 - 01.09.2026 12:23
Період кваліфікації:
з 01.09.2026 12:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 761.00 Інтерактивна панель