• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для транспортних засобів з послугою шиномонтажу)

Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації

Торги не відбулися

177 058.55 UAH без ПДВ
Номер: 04e23fee58524c02ae90c8b45103fbc3
Внутрішній номер закупівлі: 29499995
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-012638-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Дворецький Віктор Євгенійович 380363661169 DvoVY@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 177 058.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 16:40 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 16:40 - 18.06.2026 17:00
Аукціон: з 19.06.2026 15:58
Період кваліфікації: 18.06.2026 17:00 - 30.06.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴177 058.55 Шини для транспортних засобів з послугою шиномонтажу