-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрогенераторна установка
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-012487-a
Відповідно до Порядку та умов отримання грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладами загальної середньої освіти на 2025/26 навчальний рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2025 року № 1713, пункту 8 Положення про Міністерство освіти i науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №630 (зі змінами), здійснюється закупка товару для закладів ЗЗСО Фонтанської сільської ради джерело безперебійного живлення на виконання Програми фінансової допомоги ЮНІСЕФ для забезпечення автономного електропостачання, яке забезпечує автономне опалення закладів освіти
Завершена
97 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
87c866d92fcd4fa09d79a3a764140570
Внутрішній номер закупівлі:
29499825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-012487-a
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Дем'яненко +380734449477 milano777@meta.ua https://fontanska-rada.gov.ua/upravlinnya-osviti-3/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації; UA-2026-06-01-012741-a
Очікувана вартість:
97 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відповідно до Порядку та умов отримання грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладами загальної середньої освіти на 2025/26 навчальний рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2025 року № 1713, пункту 8 Положення про Міністерство освіти i науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №630 (зі змінами), здійснюється закупка товару для закладів ЗЗСО Фонтанської сільської ради джерело безперебійного живлення на виконання Програми фінансової допомоги ЮНІСЕФ для забезпечення автономного електропостачання, яке забезпечує автономне опалення закладів освіти
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОПОТЬ АНАТОЛІЙ АДАМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3042523351
-
Адреса:
34160, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н село Бережки вулиця Героїв України будинок 15/1
Ціна пропозиції
97 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2026 16:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6148daf2afa54c668b0b838640bb5d0a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-10-012487-a-a1
Постачальник:
КОПОТЬ АНАТОЛІЙ АДАМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3042523351
-
Адреса:
34160, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н село Бережки вулиця Героїв України будинок 15/1
Номер договору:
161
Сума договору:
97 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
10.06.2026 15:00
Статус:
Підписаний