• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з забезпечення проведення офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України)

Завершена

416 500.00 UAH з ПДВ
Номер: ce97648ccf1242eea58ca8e0edf841ec
Внутрішній номер закупівлі: 29499776
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-012421-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 416 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 16:49 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 16:49 - 18.06.2026 00:00
Аукціон: з 18.06.2026 12:39
Період кваліфікації: 18.06.2026 00:00 - 19.06.2026 08:52
Період завантаження договору: 25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 500.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з забезпечення проведення офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України)