-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Коригування розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХ» та коригування проведення експертизи виготовленої проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХ»
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-012355-a
Торги не відбулися
149 901.00
UAH без ПДВ
Номер:
629573a1648245709c89be3c53457b9a
Внутрішній номер закупівлі:
29499711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-012355-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Одеська ТЕЦ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471158
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ЦЕРКОВНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пшенішнюк Катерина Петрівна 380487059316 urid@otec.odessa.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
149 901.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 16:30 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 16:30 - 25.06.2026 11:00
Аукціон:
з 26.06.2026 11:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴149 901.00 Коригування розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХ» та коригування проведення експертизи виготовленої проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХ»