-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 13/1 по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-011195-a
Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду складає 426 м2
Завершена
1 096 450.83
UAH без ПДВ
Номер:
f12718b581744554b71721b7a9e6e1fa
Внутрішній номер закупівлі:
29498562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-011195-a
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 096 450.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 15:48 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 15:48 - 18.06.2026 15:35
Аукціон:
з 19.06.2026 13:20
Період кваліфікації:
18.06.2026 15:35 - 23.06.2026 10:55
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 096 450.83 Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 13/1 по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва