-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-010321-a
Торги не відбулися
91 466.28
UAH з ПДВ
Номер:
21065385b08245cebeaa19cf03fc1ce9
Внутрішній номер закупівлі:
29497676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-010321-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
×
-
Код ЄДРПОУ:
20916793
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Обсерваторна, № 1, м. Миколаїв, 54030
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крашинський Андрій Сергійович +380512472292 a.krashynskyi@meteo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24900000-3 Чисті хімічні речовини та різноманітна хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 466.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 15:25 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 15:25 - 24.06.2026 12:00
Аукціон:
з 25.06.2026 13:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 466.28 Хімічні реактиви