• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні

Лікарські засоби різні

Торги не відбулися

62 825.00 UAH без ПДВ
Номер: 4c79d61f66a8495f9e30183a6629a6e9
Внутрішній номер закупівлі: 29496746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-009398-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Контактна особа: Костянтин Лозовий +380487507399 kostiantyn.lozovyi@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 62 825.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 14:53 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 14:53 - 23.06.2026 12:00
Аукціон: з 24.06.2026 14:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴62 825.00 33690000-3 Лікарські засоби різні