• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

дезінфекційні засоби

Завершена

379 340.00 UAH з ПДВ
Номер: 2e7bcdffe4a844dd83a44ae0f2fc6b7a
Внутрішній номер закупівлі: 29496720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-009353-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 379 340.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 14:52 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 14:52 - 18.06.2026 00:00
Аукціон: з 18.06.2026 14:42
Період кваліфікації: 18.06.2026 00:00 - 18.06.2026 11:04
Період завантаження договору: 24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴379 340.00 дезінфекційні засоби