• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні реле

Електричні реле

Торги не відбулися

11 336 008.00 UAH без ПДВ
Номер: 02ed809d022f474b96cdf684cea4b6ab
Внутрішній номер закупівлі: 29496434
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-009083-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Главін Максим Юрійович 056 7933549 m.glavin@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 336 008.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 14:43 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 14:43 - 22.06.2026 09:00
Аукціон: з 23.06.2026 11:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 336 008.00 Лот 1 - Електричні реле