-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та витратні матеріали - 16 найменувань)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-007095-a
Завершена
643 048.60
UAH з ПДВ
Номер:
2c139db1c27e494983769c38b4fc4235
Внутрішній номер закупівлі:
29494457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-007095-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
643 048.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 13:28 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 13:28 - 18.06.2026 08:00
Аукціон:
з 19.06.2026 12:35
Період кваліфікації:
18.06.2026 08:00 - 22.06.2026 12:33
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴643 048.60 Код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви та витратні матеріали - 16 найменувань)