-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дверний блок та двері прихованого монтажу з демонтажем та монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-006932-a
Торги не відбулися
569 231.00
UAH з ПДВ
Номер:
efcf1b45ae3a4ab99870ad5377c9ef1f
Внутрішній номер закупівлі:
29494302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-006932-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Булгаков +380674042832 bulgakov0007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
569 231.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 13:20 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 13:20 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴569 231.00 Дверний блок та двері прихованого монтажу з демонтажем та монтажем