-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-006434-a
Торги не відбулися
2 275 347.80
UAH з ПДВ
Номер:
ee8a9d2f9c174f269d233211c8de8564
Внутрішній номер закупівлі:
29493789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-006434-a
Замовник:
Ліцей № 293 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01489291
-
Адреса:
02064, Україна, Київська область, Київ, вулиця Милославська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелінський Віталій 380675722727 tender293zv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 275 347.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 13:04 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 13:04 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 13:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 275 347.80 Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7