-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-004368-a
Завершена
45 872 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f0e332afd4864b90bf1beb73fa8c17be
Внутрішній номер закупівлі:
29491728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-004368-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Старий Поділ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорненький Василь Володимирови 380960393309 NEOANAHARSYS@YAHOO.COM http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 872 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 11:26 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 11:26 - 18.06.2026 14:00
Аукціон:
19.06.2026 11:19 - 19.06.2026 11:42
Період кваліфікації:
19.06.2026 11:42 - 23.06.2026 11:10
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 872 000.00 Електрична енергія