-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастина до парогенератора (Тен бойлера 2005 2200Вт Sil) -1шт господарчі потреби
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-003474-a
Завершена
1 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
f24b0fe0596c4e64aa1c023ee4ae4331
Внутрішній номер закупівлі:
29490841
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-003474-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39716000-4 Частини побутових електричних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 250.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запчастина до парогенератора (Тен бойлера 2005 2200Вт Sil)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Войтенко Анатолій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1826000797
-
Контактна особа:
Войтенко Анатолій Анатолійович 0679621068
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Дунаева,буд.37
Ціна пропозиції
1 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2026 11:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a24a4c53e3f045289fe7ce3c41ff4a0c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-10-003474-a-a1
Постачальник:
ФОП Войтенко Анатолій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1826000797
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Дунаева,буд.37
Номер договору:
№ UU-0000040
Сума договору:
1 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.05.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
26.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний