• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кава, чай та супутня продукція

Завершена

3 720.00 UAH без ПДВ
Номер: 8d0aa6434c6540ffbc5443feac84cfea
Внутрішній номер закупівлі: 29490416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-003058-a   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради
Контактна особа: Брикова Марина Олександрівна +380457663996 marinka184@ukr.net http://berezan-osvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 720.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Чай чорний
Код ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
Кількість 62 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Петюр Ігор Вікторович
Ціна пропозиції 3 720.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2026 10:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: af5bc8a8fbc74ce4b66d39c4a9f506b5
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-10-003058-a-a1
Постачальник: ФОП Петюр Ігор Вікторович
Номер договору: 126
Сума договору: 3 720.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 10.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір _ 126 ФОП Петюр І.В..PDF