• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Оброблені фрукти та овочі

Завершена

23 366.20 UAH без ПДВ
Номер: 13d345c3b9894d2aaaad35e6f15b65cc
Внутрішній номер закупівлі: 29490383
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-003027-a   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради
Контактна особа: Брикова Марина Олександрівна +380457663996 marinka184@ukr.net http://berezan-osvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 23 366.20 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кукурудза солодка
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Томатна паста
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 149 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Горошок консервований
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 46 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Квасоля консервована
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 43 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Сушка фруктова
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 103.5 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Чорнослив в'ялений
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 6 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 3.9 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Повидло вагове
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті
Огірок квашений
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 4.25 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, місто Березань, вулиця Набережна ,4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Петюр Ігор Вікторович
Ціна пропозиції 23 366.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2026 10:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 526b59371f274791978263599ed2c16a
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-10-003027-a-a1
Постачальник: ФОП Петюр Ігор Вікторович
Номер договору: 126
Сума договору: 23 366.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 10.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір _ 126 ФОП Петюр І.В..PDF