-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний пошуковий прилад
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-002967-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
163aa9fd2a454c428132bc0dadbbb4f2
Внутрішній номер закупівлі:
29490331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-002967-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 10:56 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 10:56 - 18.06.2026 09:00
Аукціон:
з 19.06.2026 12:39
Період кваліфікації:
18.06.2026 09:00 - 19.06.2026 15:30
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 000.00 Багатофункціональний пошуковий прилад