-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідних переходів для забезпечення безбар'єрного пересування маломобільних груп населення по вул. Свободи, Незалежності, Європейська в селищі Любешів Камінь-Каширського району Волинської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-002418-a
Торги не відбулися
434 508.00
UAH з ПДВ
Номер:
5dbb2c8643124d1eaf770b1bdbecdda2
Внутрішній номер закупівлі:
29489781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-002418-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42059224
-
Адреса:
44201, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський р-н, смт Любешів, вул. Незалежності, буд. 53
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Пасевич +380993525304 natalia_ukb@ukr.net https://lubeshivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
434 508.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 10:25 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 10:25 - 18.06.2026 09:00
Аукціон:
з 19.06.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴434 508.00 Поточний ремонт пішохідних переходів для забезпечення безбар'єрного пересування маломобільних груп населення по вул. Свободи, Незалежності, Європейська в селищі Любешів Камінь-Каширського району Волинської області