• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбуки. ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери)

Приймальна комісія

Завершена

296 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ee9b40a92e95498bb21f0fab98234151
Внутрішній номер закупівлі: 29486655
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-014182-a   
Замовник: Національний університет Києво-Могилянська академія
Контактна особа: Олександр Гордієнко +380980026049 o.hordiyenko@ukma.edu.ua http://www.ukma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 296 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 18:20 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 18:20 - 17.06.2026 00:00
Аукціон: 17.06.2026 11:13 - 17.06.2026 12:12
Період кваліфікації: 17.06.2026 12:12 - 24.06.2026 13:51
Період завантаження договору: 30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴296 000.00 Ноутбуки. ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери)