-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реагенти 5 найменувань за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023/НК 031:2024 58237 Буферний розчинник зразків ІВД, автоматичні/напівавтоматичні системи/ W0103010105 Підрахунок дрібних клітин CBC-реактиви (розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини, 61165 Реагент для лізису клітин крові ІВД/ W0103010105 Підрахунок дрібних клітин CBC-реактиви (розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини, 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент/ W01010215 ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, 53462 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro ), реагент/ W01010231 ТРИГЛІЦЕРИДИ, 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксіметрія/електроліти IVD, набір, комбінація методів аналізу/ W0101060608 КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ГАЗІВ КРОВІ, ЕЛЕКТРОДИ АБО КАСЕТА)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013889-a
Завершена
35 069.94
UAH з ПДВ
Номер:
2d8f26213a334cc4a4664fb2f73468b8
Внутрішній номер закупівлі:
29486360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013889-a
Замовник:
Державна установа «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44884985
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Булгаков +380442497004 strazheskotender@gmail.com https://strazhesko.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 069.94 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 17:27 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 17:27 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 13:20
Період кваліфікації:
17.06.2026 00:00 - 19.06.2026 10:52
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 069.94 Лабораторні реагенти 5 найменувань за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023/НК 031:2024 58237 Буферний розчинник зразків ІВД, автоматичні/напівавтоматичні системи/ W0103010105 Підрахунок дрібних клітин CBC-реактиви (розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини, 61165 Реагент для лізису клітин крові ІВД/ W0103010105 Підрахунок дрібних клітин CBC-реактиви (розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини, 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент/ W01010215 ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, 53462 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro ), реагент/ W01010231 ТРИГЛІЦЕРИДИ, 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксіметрія/електроліти IVD, набір, комбінація методів аналізу/ W0101060608 КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ГАЗІВ КРОВІ, ЕЛЕКТРОДИ АБО КАСЕТА)