-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви для обстеження пацієнтів із захворюваннями нирок, 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013844-a
Строк поставки товарів: протягом 2026 року (не більше 10 днів з дати отримання письмової заявки замовника, у тому числі направленої засобами електронного зв’язку).
Завершена
3 221 797.76
UAH з ПДВ
Номер:
c472b132ed0446a0b77fabdb7707db4a
Внутрішній номер закупівлі:
29486310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013844-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мірошніченко +380442840810 doz.tender.yo2@gmail.com http://health.kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 221 797.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 17:22 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 17:22 - 19.06.2026 12:00
Аукціон:
з 22.06.2026 11:21
Період кваліфікації:
19.06.2026 12:00 - 26.06.2026 16:18
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 874 058.36 лот 1 - 33696500-0 Лабораторні реактиви - Реактиви для оцінки вмісту заліза крові - 5 найменувань
- Лот №2 ₴1 347 739.40 лот 2 - 33696500-0 Лабораторні реактиви - Реактиви для проведення імунологічних досліджень - 7 найменувань: