-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо по талонах (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013793-a
Завершена
385 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f7ac660d8adf43628cafb2bcc0226cee
Внутрішній номер закупівлі:
29486261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013793-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40314229
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ МИНАЙСЬКА, будинок 39 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гуляш +380312672599 jursektor@zak-dpss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 17:17 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 17:17 - 17.06.2026 11:00
Аукціон:
18.06.2026 13:18 - 18.06.2026 13:41
Період кваліфікації:
18.06.2026 13:41 - 18.06.2026 17:22
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴385 000.00 Бензин А-95, дизельне паливо по талонах (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)