• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги, пов’язані з архітектурними, інженерними та геодезичними послугами, у т ч.: Лот 1. Комплекс послуг щодо організації і встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду ландшафтного заказника місцевого значення «Зелемінь», Лот 2. Комплекс послуг щодо організації і встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду – заповідного урочища місцевого значення «Дубинський».

Завершена

2 101 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 28a536a8b71c4b6388c4e3a1e607d53f
Внутрішній номер закупівлі: 29485972
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-013493-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Василь Іванович Кісіль 380965028607 vasyl.kisil@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 101 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 16:56 - 18.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 16:56 - 21.06.2026 00:00
Аукціон: 22.06.2026 13:41 - 22.06.2026 16:08
Період кваліфікації: 22.06.2026 16:08 - 03.07.2026 08:52
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 496 000.00 Лот 1. Комплекс послуг щодо організації і встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду ландшафтного заказника місцевого значення «Зелемінь»
  • Лот №2 ₴605 000.00 Лот 2. Комплекс послуг щодо організації і встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду – заповідного урочища місцевого значення «Дубинський»