-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги (Дніпропетровська обл.))
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013273-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-06-05-012160-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 807 788.00
UAH без ПДВ
Номер:
f67658af1e484653bf17aaa622e9d8a0
Внутрішній номер закупівлі:
29485738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013273-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Загородько Наталія Вікторівна 380442397845 ZAGORODKO-NV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 807 788.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 16:45 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 16:45 - 18.06.2026 12:00
Аукціон:
з 19.06.2026 11:55
Період кваліфікації:
18.06.2026 12:00 - 30.06.2026 11:00
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 807 788.00 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги (Дніпропетровська обл.))