• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги (Кіровоградська обл.))

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-06-05-012151-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.

Торги не відбулися

86 662.00 UAH без ПДВ
Номер: fbe50bb101fa41e197f8048d5bf4d5e3
Внутрішній номер закупівлі: 29485688
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-013221-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Загородько Наталія Вікторівна 380442397845 ZAGORODKO-NV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 86 662.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 16:43 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 16:43 - 17.06.2026 12:00
Аукціон: з 18.06.2026 12:38
Період кваліфікації: 17.06.2026 12:00 - 14.07.2026 10:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴86 662.00 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги (Кіровоградська обл.))