-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-012565-a
Торги не відбулися
38 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dfca4c18f1114cd7bdfd4f96b07f00a8
Внутрішній номер закупівлі:
29485044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-012565-a
Замовник:
Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052560
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Свято-Миколаївська, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Хороленко +380977199728 zakyp.c-m@ukr.net http://vykonkom-tsmkr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 16:20 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 16:20 - 17.06.2026 10:00
Аукціон:
з 18.06.2026 14:33
Період кваліфікації:
17.06.2026 10:00 - 18.06.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 000.00 Персональний комп'ютер