-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Жилет сигнальний
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-011620-a
Торги не відбулися
1 147 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
90c3cc67ebcd4181a3a8953880713309
Внутрішній номер закупівлі:
29484115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-011620-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 147 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 15:51 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 15:51 - 18.06.2026 00:00
Аукціон:
з 18.06.2026 15:19
Період кваліфікації:
18.06.2026 00:00 - 02.07.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 147 200.00 Жилет сигнальний